Merhabalar; Eslorex vb antidepressan ilaçların tümümnün konstipasyon – Uzm. Dr. Ebru ERGİN BAKAR

Yazar:   Tarih:   Kategori: Soru - Cevap 

selam doktor hanım umarım beni hatırladınız ..esansiyel tremordan şüphelenmiştiniz..Benim seyirmelerim başladı özelliklede gözlerimde ve sfinkter kaslarımda gevşeme hissediyorum özelliklede eslorex ile diderali aynı anda kullanmaya başladıgımdan beri sık idrara çıkar oldum ve afedersiniz ama büyük tuvaletimi yapamıyorum ama kabızlık değil bu geliyor ama çıkmıyor nefes nefese kalıyorum sanırım sfinkter kaslarımda gevşeme meydana geldi acaba ilaçlardanmı dotor hanım göğüslerimdede titreme var ama kalp atışımla orantılı bi titreme ..merak ettiğim tuvaletimi yarım yapıyorum güç yok acaba ilaçlardanmı cevaplarsanız sevinirim meslek hayatınızda başarılar dilerim..


Cevaplayan : Uzm. Dr. Ebru ERGİN BAKAR

Merhabalar;
Eslorex vb antidepressan ilaçların tümümnün konstipasyon (kabızlık)yapıcı yan etkileri vardır,bu bir sfinkter problemi değildir,ilaç yan etkisidir.Doktorunuza başvurup ilacını değiştirmesini talep edebilirsiniz. Ve mutlaka bir Psikiatri hekimine de başvurmalısınız.
Geçmiş olsun.

Kaynak : doktorsitesi.com

1 yorum yapılmış

  1. avatar

    Eslorex 10 mg bırakıyorum iyiyim fakat yarıma indirdim ve proğramlı bitirdim fakat bugün bi olaya baya sinirlendim baş dönmesi vücudumda göz muayne olduğumuzda bi alette puf olur aynısı oldu.Peki bu hep böylemi olucak.Sinirlenînce bunları yaşıycakmıyım tşkler.

    Nesrin03-29 20:42

Merhabalar; Eslorex vb antidepressan ilaçların tümümnün konstipasyon – Uzm. Dr. Ebru ERGİN BAKAR adlı konuya yorum yapmak ister misin? Etiketler

*

*

Yorum yapmak ister misin?

Acilservis.pro - Hakaret, imla kurallarına uymayan ve konu ile alakasız yorumlar kesinlikle onaylanmayacaktır.